بازگشت مجيد به تلويزيون بدون بي‌بي

بازگشت مجید به تلویزیون بدون بی‌بی

فیلم تلویزیونی صابر زندگی یک معلم بازنشسته روستایی را به تصویر می‌کشد که برای واریز هزینه حج خود به شهر می‌آید، اما بین راه کیف پولش دزدیده شده و به دست افراد گوناگون چرخیده می‌شود و ماجراهایی برایش به وجود می‌آید.

بازیگر «قصه‌های مجید» از بازی در یک فیلم تلویزیونی خبر داد و گفت: از این پس قصد دارم بازیگری را ادامه دهم و بیشتر در تلویزیون حضور داشته باشم.

مهدی باقربیگی افزود: به خاطر مشکلاتی که برای ادامه تحصیل داشتم، نتوانستم بعد از «قصه‌های مجید» در تلویزیون حضور جدی پیدا کنم، ولی از این به بعد دوست دارم بیشتر حضور داشته باشم.

وی با معرفی تله‌فیلمی که در آن ایفای نقش کرده است، خاطرنشان کرد: فیلم تلویزیونی با عنوان «صابر» به سفارش سیمای استان‌ها به کارگردانی جهانبخش سلطانی به‌تازگی تصویر‌برداری‌اش به پایان رسیده و آماده پخش است، ولی اطلاعی ندارم چه زمانی به روی آنتن برود.

او گفت: فیلم تلویزیونی صابر زندگی یک معلم بازنشسته روستایی را به تصویر می‌کشد که برای واریز هزینه حج خود به شهر می‌آید، اما بین راه کیف پولش دزدیده شده و به دست افراد گوناگون چرخیده می‌شود و ماجراهایی برایش به وجود می‌آید.

باقربیگی در ادامه با بیان اینکه مدتی از کار مقابل دوربین دور بوده و حالا قصد دارد بیشتر حضور داشته باشد، یادآور شد: با اینکه هفت سال از کار بازیگری دور بودم، ولی اصلا برایم سخت نبود که مقابل دوربین بروم؛ چرا که علاقه زیادی به بازیگری دارم‌. من معتقدم زمانی که علاقه در هر کاری باشد همه سختی‌ها خوشایند است.

او در ادامه توضیح کوتاهی درباره نقشی که در فیلم تلویزیونی «صابر» ایفا کرده است داد و گفت: در این تله‌فیلم نقش جوانی مسافرکش را ایفا می‌کنم که در ترمینال با معلم صابر آشنا می‌شود و با یکدیگر دوست می‌شوند.

وی افزود: این نقش را دوست دارم به دلیل اینکه این جوان در عین حال که فرد پرانرژی و امروزی است، اما خیلی با ایمان و بامعرفت است و فقط به دنبال این نیست تا از طریق مسافرکشی تامین معاش کند، بلکه دوست دارد همه درآمدش حلال باشد و با مسافران دوست باشد.

باقربیگی در پایان گفت: طی این سال‌ها پیشنهادهای زیادی جهت ایفای نقش در سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی داشتم، اما به خاطر زمان نامناسب و گاهی اوقات هم به خاطر مناسب نبودن نقش‌هایی که به من پیشنهاد شد، نپذیرفتم اما حالا قصد دارم بیشتر حضور داشته باشم، اما دوست دارم در کارهای خوب و بزرگ با افراد بزرگ همکاری کنم؛ چرا که در کارهای بزرگ است که آدم تجربیات جدید به دست آورده و موفق می‌شود.