تبلیغات
تبلیغات

 

دسته بندي

گران‌ترین کلیپ سامی یوسف  کازابلانکا  محسن یگانه  حرف های جالب محسن چاوشی از آخرین آلبومش!  emblem_library  supportaratta  Farzad Farzin  "شلیک" فرزاد فرزین 

risheyabi-nam-va-parcham  emblem_library  کتاب الکترونیکی یک بار به من بگو دوستم داری  دانلود کتاب رمضان ماه فرصت ها  supportaratta  راهنمای سیستم عامل اندروید به زبان فارسی     

تبلیغات
تبلیغات

 

تبلیغات
تبلیغات در سایت

تبلیغات در سایت

سد لار خشک شد


 سد لار خشک شد

مدیر بهره‌ برداری از تاسیسات آبی و برق آبی گفت: حجم آب موجود در سد لار به گونه ای است که می توان گفت این سد به مرز خشکی رسیده است.

شهریاری مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای تهران در جریان بازدید از سد لارک در جمع خبرنگاران گفت: می توان گفت که سد لارخشک شده و تقریبا بهره برداری از آن با ادامه خشک سالی ممکن نیست وی افزود: مخزن مفید سد لار ۸۶۰ میلیون متر مکعب است که از این میزان تنها ۳۰ میلیون متر مکعب آب وجود دارد .

وی ادامه داد ۱۲ متر معکب از این حجم آب حجم مرده محسوب می شود که این رقم نشان گر آن است که حجم مفید آن در شرایط موجود ۱۸ میلیون مترمکعب است.

شهریاری افزود: از اواسط بهار از حجم مرده سد لار به منظور آب رسانی استفاده می شده است و با روندی که امسال داشتیم حجم سد لار به حد اقل رسید است.

وی تاکید کرد:‌ میزان بیلان  سد لار منفی است یعنی در مقابل ورودی  ۵ مکعبی آن ۶ متر مکعب برداشت و ۵ متر کعب نشتی دارد.

مدیر بهره‌ برداری از تاسیسات آبی و برق آبی گفت: حجم آب موجود در سد لار به گونه ای است که می توان گفت این سد به مرز خشکی رسیده است.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟چهار + = شش

تبلیغات
تبلیغات در سایت

تبلیغات در سایت

تازه های مد و فشن

بیشتر »
 • 2660543_873 منتخب پیامک‌های تبریک عید سعید غدیر

  به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم منتخب پیامک‌های مناسب برای تبریک این عید را در ادامه قرار داده‌ایم.

 • منتخب پیامک های سالروز ازدواج امیرالمومنین (ع) و حضرت فاطمه (س) منتخب پیامک های سالروز ازدواج امیرالمومنین (ع) و حضرت فاطمه (س)

  پیامک های تبریک سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را می توانید در ادامه دریافت کنید.

 • اس ام اس های خنده دار اس ام اس های خنده دار

      ماه رمضون موقع نهار تازه متوجه میشی تمام اطرافیانت مریض احوالن یکی ناراحتی معده داره یکی مشکل قلبی یکی بیماری کلیوی خیلی ناراحت کننده اس !

 • پیامک به سلامتی پدر پیامک به سلامتی پدر

  به سلامتی پدرم که هر وقت می گفت “درست می شود”، تمام نگرانی هایم به یک باره رنگ می باخت… . . . به سلامتی پدری که طعم پدر داشتن رو نچشید، اما واسه خیلی ها پدری کرد . . . به سلامتی پدری که کفِ تموم شهر رو جارو میزنه، که زن و بچه […]

 • پیامک های فلسفی بسیار زیبا پیامک های فلسفی زیبا

  مهم نیست کجا متولّد شدم و چگونه و کجا زندگی کرده ام. مهم این است که در آنجا که بوده ام چگونه رفتاری داشته ام •

 • هفت سین رشته های مختلف تحصیلی هفت سین رشته های مختلف تحصیلی

  سفال سیمان سقف کاذب سنگ سایت پلان سکشن ستون هفت سین فقط عمرانیش… پیشاپیش نوروز بر بچه های عمران مبارک

تبلیغات متنی