پوریا پورسرخ در یک نقش منفی

پوریا پورسرخ در یک نقش منفی

پوریا پورسرخ به جمع بازیگران سریال مناسبتی «مرده نقره‌ای» پیوست.


این مجموعه تلویزیونی به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی از اواسط بهار امسال در اصفهان کلید خورده و تاکنون ۷۰ درصد از تصویربرداری به پایان رسیده است. «مرده نقره‌ای» نخستین اثر نمایشی سیمای استان‌هاست که با حضور بازیگران و عوامل حرفه‌ای و شناخته شده در حال تولید است.
سعید نیکپور، نیما شاهرخ‌شاهی، بهاره افشاری، فریدون سورانی، سارا نازپرور صوفیانی و ۲۵ هنرمند بومی استان اصفهان در این سریال درام معمایی و خانوادگی بازی دارند. پورسرخ که اخیراً سریال «مسیر انحرافی» و فیلم سینمایی «آخرین سرقت» را روی آنتن و پرده داشت، در این سریال نقشی منفی را بازی خواهد کرد و به زودی جلوی دوربین می‌رود.
«مرده نقره‌ای» زندگی مرد ثروتمندی به نام هادی رادمنش است که در اصفهان صاحب یک کارخانه تولید فرش است. او یک مغازه بزرگ نقره‌فروشی نیز دارد که اداره آنجا را به تنها پسرش دانیال سپرده است. رادمنش در جریان شرکت در انتخابات صنفی، با تماس مشکوک مرد نا‌شناسی زندگی خود را در خطر می‌بیند و….
این سریال طی ۲۶ قسمت به سفارش مرکز اصفهان تولید می‌شود و قرار است در ایام ماه مبارک رمضان از یکی از شبکه‌های سراسری به پخش برسد.
شریفی همزمان با این سریال، مجموعه ۹۰ قسمتی «هشت بهشت» به کارگردانی سعید عالم‌زاده را نیز در اصفهان تهیه می‌کند. او به تازگی در نخستین جشنواره بین‌المللی ویدیویی تهران به عنوان تهیه‌کننده بر‌تر انتخاب شد و چندی قبل نیز در جشنواره فیلم‌های پلیسی مسکو مورد تقدیر قرار گرفت. سریال «مرد نقره‌ای» به طور کامل در لوکیشن‌های اصفهان و چند ساختمان تاریخی این استان تصویربرداری می‌شود و فیلمنامه آن را جابر قاسمعلی می‌نویسد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *